تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

به گزارش آدینه نو، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری امروز خود در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که شما را می بینم. می دانم سئوال شما این است چرا بعد از قهرمانی جهان به ایران نیامدم. امروز اینجا هستم تا سوالات شمارا هر سئوالی که باشد جواب دهم.

به گزارش آدینه نو، در دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم پیکان موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم قعرنشین و بدون پیروزی دورنای ارومیه را شکست دهد.

به گزارش آدینه نو  در دیدارهای هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال تیم پیکان موفق شد با نتیجه سه بر یک دورنای ارومیه را شکست دهد.

به گزارش آدینه نو  به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، جلسه افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال و ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از نزدیک به ۵ ساعت به اتمام رسید تا طرفین با مثبت ارزیابی کردن این نشست محل فدراسیون را ترک کنند.

به گزارش آدینه نو، دیدارهای هفته هفتم رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان امروز پنج شنبه با برگزاری دو دیدار پیگیری شد. در حساس ترین بازی هفته دو تیم ذوب آهن اصفهان، پرافتخار تیم رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان در تهران میهمان، پیکان قهرمان فصل گذشته مسابقات بود.

 به گزارش آدینه نو، میترا شعبانیان پس از پیروزی شاگردانش برابر تیم ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی امروز بسیار سنگین بود. جو سالن نیز با حضور تماشاگران بسیار عالی بود. ذوب آهن بازی بسیار خوبی را ارائه کرد.

سر تیتراخبار توپ و تور

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family