آدینه نو میزبان:

ما 62 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی:

آخرین دستاوردهای بشری در حوزه قلب به اشتراک گذاشته می‌شود

چهارشنبه, 14 آذر 1397 ساعت 08:26 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی گفت: آخرین دستاوردهای بشری در حوزه درمان بیماری های قلب و عروق در کنفرانس مشهد به اشتراک گذاشته می شود.

 

به گزارش آدینه نو، محمود شبستری رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی گفت: اهمیت و هدف اصلی ما در این سمینار ارائه آخرین تکنولوژی درمانی بیماری‌های قلبی در جهان است.

وی گفت: این افتخار برای ما است که در مشهد این کنفرانس بین المللی برگزار می‌شود و آن هم در جوار امام رضا علیه السلام.

شبستری گفت: نمایندگان حدود ۲۱ کشور جهان در اینجا حضور دارند و ۴ انجمن جهانی و اروپایی در این همایش حضور دارند که کارشان ارائه آخرین تکنولوژی های درمانی است و همراه با ۲۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور دست به دست هم داده‌اند.

وی گفت ۳۰۰ سخنرانی در این ۴ روز ارائه می‌شود و ۳۰ روش مختلف درمانی بیماری‌های قلبی برای تبادل اطلاعات میان پزشکان انجام می‌شود.

رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی گفت: تعداد بسیاری داوطلب شرکت در این کنفرانس داشتیم اما حدود ۷۰۰ شرکت کننده در این محل حضور دارند.

شبستری خاطرنشان کرد: من فکر میکنم آنچه در سال گذشته دیدیم و امسال هم از این همایش می‌بینیم تقریباً به کنفرانسی تبدیل شده است که آخرین دانش بشر در حوزه قلب تبادل اطلاعات می شود.

خواندن 57 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 373
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فیلم ها

سر تیتر خبرها

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family