تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 39 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

 

روابط‌عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ تکمیلی تعداد شهدای جنایت تروریستی جاده خاش ــ زاهدان را ۲۷ تن و مجروحان را ۱۳ تن اعلام کرد

به گزارش آدینه نو، ملت سرافراز ایران اسلامی با هدایت الهی و به اتکاء اندیشه‌ی دوران‌ساز حضرت امام خمینی رحمه‌الله و راهبری‌های جانشین صالحش، می‌رود تا با شرکت در #جشن_چهل_سالگی_انقلاب پرشکوهش، از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کند و وارد فرآیند بزرگ و جهانی چهل سال دوم شود.

رییس مجلس با اشاره به مطرح بودن موضوع اصلاح نظام بانکی در شورای هماهنگی سران قوا اظهار داشت که یکی از ماین وضوعات مسئله، افزایش سرمایه بانک‌هاست.

سیاست برد برد ایران با سوریه در بازسازی این کشور مطلب ویژه
چهارشنبه, 17 بهمن 1397 ساعت 07:47

سیاست برد برد ایران با سوریه در بازسازی این کشور

یک کارشناس مسائل خاورمیانه اظهار کرد: متخصصین ایرانی با ارائه دانش برای بازسازی مجدد سوریه، گامی بلند برای پیشرفت جبهه مقاومت باشند.

 

 رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دشمن توان جنگ نظامی با ایران را ندارد، گفت: رفع تهدید اقتصادی دشمن نیازمند مجاهدت است.

دومین کنفرانس حکمرانی و سیاست گذاری عمومی با رویکرد «سیاستگذاری باز، تعامل جامعه، نخبگان و حاکمیت» ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

سر تیتراخبار سیاسی

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family