تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 83 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم
دوشنبه, 01 بهمن 1397 ساعت 12:17

تعهد ایران به برجام در گرو تعهد اروپا به برجام است

نوشته شده توسط

یک کارشناس سیاسی با بیان اینکه آینده روشنی در انتظار تعهدات ناپایداراروپا نیست گفت: ایران نباید به اتحادیه اروپا دل خوش باشد

یک کارشناس سیاسی بیان اینکه موضوع برگزیت یک موضوع بسیار پیچیده ای است که دست به گریبان مردم و نخبگان بریتانیا شده تصریح کرد: دو سال پیش مردم این کشور به صورت کاملا هیجانی  وارد عرصه انتخابات شدند.

به گزارش آدینه نو  محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه که همراه با هیئت‌های اقتصادی و بازرگانی کشورمان به عراق سفر کرده بود، پس از پایان سفر پنج روزه به عراق لحظاتی پیش به تهران بازگشت.

به گزارش آدینه نو، محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در واکنش به خروج آمریکا و رژیم صهیونیستی از یونسکو در فضای مجازی تاکید کرد: بعد از برجام، نفتا ( توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی)، پیمان مشارکت فراآتلانتیک (اروپا ـ آمریکا) و معاهده آب و هوایی پاریس و... ، رژیم

به گزارش آدینه نو، امیر موسوی کارشناس مسائل غرب آسیا مجله سیاسی رو در رو در مورد عقب نشینی آمریکا از سوریه گفت: این یک تحول مهم است و پروژه مهمی بود که در ۷ سال قبل آغاز شد و برای اقتدار جمهوری اسلامی و خط مقاومت در منطقه شکل گرفت.

به گزارش آدینه نو ، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در پیامی که در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرد به مواضع جنگ طلبانه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و بی‌توجهی کشورهای غربی به این مواضع انتقاد کرد.

به گزارش آدینه نو ، وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه به عنوان ضامنین فرمت آستانه، نشستی سه جانبه و مشورتی را با آقای استفان دمیستورا فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه در ژنو مورخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۸ ( ۲۷ آذر ۱۳۹۷)

سفیر ایران در لاهه بر فعالیت مستقل و به دور از اغراض سیاسی دیوان کیفری بین المللی تأکید کرد.

سر تیتراخبار سیاست خارجی

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family