تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 104 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

به گزارش آدینه نو به نقل از شبکه الجزیره، دادگاه عالی کانادا با حکمی «منگ وانژو» مدیر مالی شرکت هوآوی چین را با قید وثیقه ۱۰ میلیون دلاری آزاد کرد.

دادگاه کانادایی اعلام کرد این آزادی به قید وثیقه تا زمان بررسی موضوع استرداد منگ به آمریکا معتبر خواهد بود.

در حالی که نخست وزیر فرانسه از استقرار ۸۹ هزار نیروی پلیس در سراسر این کشور به منظور مقابله با اعتراضات روز شنبه در این کشور خبر داد، برج ایفل هم در این روز تعطیل خواهد

قطعنامه پیشنهادی آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد که علیه جنبش حماس فلسطین ارائه شده بود، با شکست روبرو شد.

 
 

 

به گزارش آدینه نوبه نقل خبرگزاری آناتولی، وزیر تجارت خارجی و همکاری های توسعه هلند اعلام کرد که کشورش صادارت سلاح به عربستان، مصر و امارات را متوقف می کند.

به گزارش آدینه نو، نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل با ارسال نامه ای به این سازمان، با اشاره به اظهارات اخیر وزیر خارجه آمریکا که طی آن ملت ایران را به قحطی تهدید کرده بود، اعلام نموده است اینگونه اظهارات بخشی از سیاست های آمریکا برای اعمال فشار و تهدیدی عملی برای به راه انداختن جنگ اقتصادی علیه مردم ایران است.

به گزارش آدینه نو، محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان با بیان اینکه جنایات سعودی‌ها و همدستان آمریکایی‌شان در یمن وحشتناک و بی‌اندازه است، تاکید کرد که طرح چهار ماده‌ای ایران برای یمن همچنان تنها گزینه قابل قبول است

سر تیتراخبار بین المللی

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family