تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 43 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

به گزارش آدینه نو  به نقل از سانا، منابع سوری از کشته شدن ۲۰ غیرنظامی دیگر سوری در جدیدترین حمله ائتلاف تحت سرکردگی آمریکا به منطقه ای در شرق دیرالزور خبر دادند.

به گزارش آدینه نو به نقل از رویترز، پیشنهاد کردهای سوری برای واگذار کردن مبنج به نیروهای ارتش سوریه با مقاومت و مخالفت شدید ترکیه روبروست.

به گزارش آدینه نو به نقل از النشره، جبران باسیل وزیر خارجه در دولت پیشبرد امور لبنان در سخنانی در نشست اقتصادی عربی در بیروت گفت: سوریه باید به سوی ما بازگردد تا ضرر را از خود دور کنیم و باید در آغوش ما جای گیرد به جای اینکه آنرا در آغوش تروریسم بیندازیم.

به گزارش آدینه نو  به نقل از الرای اردن، یک منبع اردنی اعلام کرد که عبدالله دوم پادشاه این کشور روز سه شنبه به عراق سفر می کند.

یکشنبه, 23 دی 1397 ساعت 20:21

وزیرخارجه عمان با امیر قطر دیدار کرد

نوشته شده توسط

وزیرخارجه عمان در جریان سفر خود به قطر با امیر این کشور دیدار کرد.وزیرخارجه عمان در جریان سفر خود به قطر با امیر این کشور دیدار کرد.

به گزارش آدینه نو  به نقل از المسیره، «محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن با تاکید بر اینکه انصارالله به توافق آتش بس سوئد پایبند است،  عنوان کرد: سازمان ملل و فرستاده اش باید به طرف مقابل نیز برای اجرای این توافق اعمال فشار کند و این سازمان از سیاست « یک بام و دو

به گزارش آدینه نو به نقل از النهرین، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا با عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش آدینه نو به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه مقدسات در اراضی اشغالی فلسطین ادامه دارد.

سر تیتراخبار خاورمیانه و آفریقای شرقی

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family