تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 242 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پارلمان انگلیس در طرح «برگزیت» نخست‌وزیر تغییراتی را تصویب کرد

مجلس عوام انگلیس تغییراتی را در طرح «برگزیت» مورد توافق نخست‌وزیر این کشور با اتحادیه اروپا تصویب کرد.

چهارشنبه, 19 دی 1397 ساعت 19:05 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش  آدینه نو به نقل از اسپوتنیک، مجلس عوام انگلیس که از ساعاتی پیش در حال بحث و بررسی پیرامون پیش نویس توافق ترزا می نخست وزیر این کشور با اتحادیه اروپا پیرامون خروج لندن از این اتحادیه موسوم به «برگزیت» بود، هم اکنون تغییراتی در طرح نخست وزیر را به تصویب

رساند.

بر این اساس، برخی از مفاد طرح توافقی ترزا می با اتحادیه اروپا درباره برگزیت مورد تغییر قرار گرفته است. ترزا می» نخست وزیر این کشور در صورتیکه هفته آینده طرح «برگزیت» وی در پارلمان رأی نیاورد به سرعت و ظرف مدت ۳ روز باید طرح جایگزینی را به جای آن ارائه کند.

گفتنی است، ترزا می از سوئی نتوانسته است نظر نمایندگان پارلمان این کشور درباره پیش نویس توافق خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موسوم به «برگزیت» را جلب کند و از سوی آن ها برای اعمال تغییراتی در این توافق تحت فشار قرار گرفته است و از طرف دیگر بروکسل آشکارا اعلام کرده است که هرگز درباره این توافق حاضر به مذاکره مجدد نیست.

گفتنی است، سخنگوی نخست‌ وزیر انگلیس دیروز تصریح کرده بود: ۲۹ ماه مارس سال جاری میلادی از اتحادیه اروپا بیرون می رویم. (ترزا می) آماده می شود تا حتی بدون توافق از اتحادیه اروپا خارج شود.

خواندن 56 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 1284
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر تیتراخبار اروپا

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family