تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 46 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مدیر کل دفتر نظارت و ارزشیابی معاونت امور استان های سازمان تامین اجتماعی، نیروی انسانی توانمند و کارآمد را مهمترین عامل رسیدن به اهداف سازمانی برشمرد و گفت: در این میان وجود مدیران شایسته در سازمان ها نیز بسیار ضروری است که هم توانمند سازی نیرو انجام شود و هم در جهت اهداف حرکت کنیم . در سازمان تامین اجتماعی با توجه به مخاطب و خدمات گسترده آن این موضوع بسیار مهم است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: رئیس، هیئت رئیسه و اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تا تیر ۹۸ به فعالیت خود ادامه می دهند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: یک میلیون خط تلفن ثابت که طی 4 سال اخیر بدون کارکرد باقی مانده بود، تخلیه شد.

 مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با اشاره به فعالیت 500 شرکتی که توانسته‌اند به مرحله نهایی برسند، گفت: این شرکت‌ها در سال 96، 50 درصد صادرات غیرنفتی را که معادل 26 میلیارد دلار است انجام داده‌اند ضمن آنکه مطابق این بررسی صنایع پتروشیمی بهترین وضعیت و صنعت نساجی در ضعیف‌ترین وضعیت قرار دارد.

رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران با اشاره به عدم بهره‌وری به عنوان یکی از مشکلات اقتصادی کشور اظهار کرد که سهم بهره‌وری در رشد اقتصادی کشور از انباشت سرمابه و اشتغال کمتر است.

 

نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با محوریت نمایشگاه بومی‌سازی از امروز ۱۷ تا ۲۰ دی با حضور مقامات این صنعت در محل نمایشگاه‌های برج میلاد آغاز به کار کرد.

 

 

محمد هادی نوری به عنوان مدیر عامل و عضوهیات مدیرشرکت سایپا دیزل با حکم مهندس جهرودی منصوب شد.

 

 

دبیر انجمن صنفی تولید کنندگان جوجه یک روزه، تامین به موقع نهاده ها و واکسن مورد نیاز طیور را مهمترین دغدغه های فعالان این بخش برشمرد.

به گزارش آدینه نو به نقل از گمرک شهید رجایی، نشست مشترکی بین مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان هرمزگان و گمرک شهید رجایی، با دستور کار تعامل و همکاری دو مجموعه برای ایجاد یکپارچگی بیشتر فعالیت های درون بندر، کاهش میزان

به گزارش آدینه  نو به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور، بودجه سال ۱۳۹۸ به‌گونه‌ای تنظیم شده است که تهدیدهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا را به فرصتی برای کاهش مشکلات ساختاری اقتصاد ایران، افزایش تاب‌آوری اقتصاد و دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی تبدیل می‌کند.

سر تیتراخبار اقتصاد ایران

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family