تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

داوود یونسیان درنشست خبری اعلام کرد؛

کنفرانس بین المللی اکوستیک و ارتعاشات 13 و 14 آذر ماه برگزار می‌شود مطلب ویژه

چهارشنبه, 14 آذر 1397 ساعت 01:40 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کنفرانس بین المللی اکوستیک و ارتعاشات 13 و 14 آذر ماه در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

 

به گزارش آدینه نو، نشست خبری «هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات» بعدازظهر دوشنبه ۱۳ آذرماه 1397 با حضور« داوود یونسیان» رئیس انجمن اکوستیک و ارتعاشات و اصحاب رسانه در محل ساختمان دانشکده پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار ودراین نشست خبری « داوود یونسیان» رئیس انجمن اکوستیک و ارتعاشات اظهارداشت: کنفرانس بین المللی اکوستیک و ارتعاشات 13 و 14 آذر ماه در فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

یونسیان تصریح کرد: برگزاری کنفرانس بین المللی اکوستیک و ارتعاشات در دانشگاه شهید بهشتی چنین گردهمایی‌های علمی ارزشمند بستر و فرصت  مناسبی را برای اجتماع مجرب‌ترین اساتید، پژوهشگران و صنعتگران داخلی و خارجی جهت تبادل آخرین دستاورد‌های علمی و صنعتی در شاخه‌های مختلف حوزه آکوستیک و ارتعاشات و به منظور بهره گیری بیش از پیش صنعت و دانشگاه از تجارب و دانش یکدیگر و نیز ارتقاء انگیزه و دانش بیشتر دانشجویان و علاقه‌مندان در این زمینه فراهم می‌نماید.

وی عنوان داشت: کنفرانس بین المللی اکوستیک و ارتعاشات محور‌های مختلفی از جمله  مقالات علمی-پژوهشی آزمون‌های شوک و ارتعاش، آکوستیک در معماری، آکوستیک در موسیقی، آکوستیک زیر آب، پایش وضعیت ارتعاش و صوت، پردازش سیگنال در آکوستیک، تحلیل سیگنال‌های گفتاری و در زمینه مقالات تجربه صنعتی – مطالعه موردی در صنایع پتروشیمی، خودرو و حمل و نقل ریلی، دفاعی، صنایع و معادن، نفت و گاز، نیروگاه، هوا و فضا دارد.

یونسیان ابرازداشت: در این کنفرانس از 14 تن از اساتید برجسته دنیا جهت سخنرانی  دعوت خواهیم کرد، در حاشیه کنفرانس برنامه‌های ویژه‌ای مانند تقدیر و اهدای جوایز به محقق برتر در حوزه آکوستیک و ارتعاشات، پایان نامه برتر، مسابقه دانشجویی، مهندس برتر در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به برگزیده شدن ویژگی های محقق برتر اضافه کرد: محقق برتر باید در رشته آکوستیک و ارتعاشات در زمینه‌های علمی و پژوهشی، ارائه مقالات و کتب ، تربیت دانشجو در مقطع دکتری و پروژه‌های صنعتی سابقه درخشانی داشته باشد.

رئیس انجمن اکوستیک و ارتعاشات در مورد پایان نامه‌ی برتر در این کنفرانس تاکید کرد: طی دو سال اخیر فراخوانی با عنوان صدا و ارتعاشات داده می‌شود و هرسال 100 پایان نامه در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری باتوجه به رویکرد هر مقطع (جنبه نوآوری و کاربردی بودن)  جایزه  پایان نامه برتر اهدا می‌گردد.

وی بخش مسابقات دانشجویی این کنفرانس را بسیار جذاب دانست و افزود: مسابقه دانشجویی این کنفرانس بسیار جذاب است و هرساله استقبال زیادی توسط دانشجویان از آن می‌شود، مسابقه در زمینه ساخت (ابزار اندازه گیری ارتعاشات) است که دانشجویان باید دستگاهی را جهت اندازه گیری ارتعاشات طراحی کنند و هر دستگاهی که ارتعاشات را به طور دقیق‌تر اندازه گیری کند برگزیده خواهد شد.

یونسیان ادامه داد: دانشجویان در همه مقاطع تحصیلی اعمم از کارشناسی کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و معمولا مهمانان این کنفرانس اساتید برجسته خارج از کشور یا اساتیدی که در صنعت مشغول فعالیت اند و البته رئیس دانشگاه میزبان ، حضور دارد.

وی در پایان سخنان خود ضمن دعوت از متخصصین این رشته در کنفرانس تصریح کرد: رشته اکوستیک و ارتعاشات باید در حوزه‌های صنعت و توسعه شهری توسعه پیدا کند زیرا بعد از آلودگی هوا، آلودگی صوتی از معظلات جوامع شهری است.

بنابراین گزارش، هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۷ تا ۱۴ آذر ۱۳۹۷ توسط انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران دانشگاه شهید بهشتی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.

خواندن 120 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 17 آذر 1397 ساعت 02:32
کد: 354
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر تیتراخبار اقتصاد ایران

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family