تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 253 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

هشتمین جلسه هم‌اندیشی ادارات زیباسازی مناطق 22 گانه تهران برگزار شد مطلب ویژه

پنج شنبه, 20 دی 1397 ساعت 14:03 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

هشتمین جلسه هم‌اندیشی ادارات زیباسازی شهر تهران با حضور لاله کاظمی، معاون هماهنگی و امورمناطق سازمان، سیدمجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری و روسای ادارات زیباسازی مناطق 22 گانه برگزار شد.

به گزارش  آدینه نو به نقل ازروابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در ابتدای این جلسه مدیر اداره زیباسازی منطقه 4 گزارشی از وضعیت منطقه، پروژه‌های شهری و ظرفیت‌ها و مشکلات آن ارائه کرد.

در ادامه سیدمجتبی موسوی معاون فرهنگی و هنرهای شهری با اشاره به تأکید شهردار تهران درخصوص استفاده از رنگ در سطح شهر و ایجاد حس نشاط و شادابی، گفت: با توجه به نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال، رویداد هنری بهارستان98 در سه بخش دیوارنگاری، هنرهای محیطی و آذین‌بندی خلاق با تاکید بر توسعه رنگ در فضاهای شهری برگزار خواهد شد که نیازمند تعامل هر چه بیشتر مناطق است.

در این جلسه روسای ادارات زیباسازی ضمن اعلام آمادگی خود برای همراهی سازمان در طرح رویداد هنری بهارستان 98، نقطه نظرات خود را در این زمینه اعلام کردند.

در پایان جلسه لاله کاظمی؛ معاون هماهنگی و امور مناطق سازمان ضمن جمع بندی مباحث مطرح شده در خصوص رنگ و نقاشی دیواری، گفت: ادارات زیباسازی مناطق 22گانه به ضوابط و دستورالعملهای صادره از سوی سازمان در زمینه رنگ توجه داشته و برای اجرای طرح های خود هماهنگی‌های لازم را با این معاونت انجام می‌دهند تا در ایام نوروز شاهد زیبایی و آراستگی در سطح شهر باشیم.

خواندن 54 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 1312
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر تیتراخبار اجتماعی

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family