تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 31 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

14تا 17 آذر؛

نخستین نمایشگاه مدیریت پسماند در شهر آفتاب

پنج شنبه, 15 آذر 1397 ساعت 01:46 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش آدینه نو، مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مدیریت پسماند، بازیافت و ماشین‌آلات و تجهیزات صبح چهارشنبه 14 آذر در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار

 

شد،

  رضا عبدلی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهراناظهار کرد: این نمایشگاه ارتباط مستقیمی را با حوزه پسماند داشته است و به همین دلیل سازمان مدیریت پسماند نیز تلاش زیادی را در برگزاری این نمایشگاه با برگزارکنندگان بخش خصوصی انجام داده است.

وی افزود: در برگزاری این نمایشگاه تلاش می‌شود تا از ظرفیت بخش خصوصی شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه مدیریت پسماند استفاده شود و شهرداری تهران بنا دارد در یک تعامل دوسویه از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کند.

عبدلی با اشاره به اینکه تولیدکنندگان ماشین‌آلات و جمع‌آوری زباله و رفت و روب و پردازش از جمله غرفه‌هایی است که در این نمایشگاه حضور دارند گفت: بخش قابل توجهی از این نمایشگاه توسط تولیدات داخلی ارائه می‌شود و ما می‌توانیم از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کنیم.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ادامه داد: در همین رابطه سازمان معاونت سرمایه‌گذاری و فناوری نوین سازمان پسماند و مدیریت شهرداری در این نمایشگاه حضور خواهد داشت تا بتواند از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کند.

وی گفت: هم اکنون روزانه 9 هزارتن زباله توسط ماشین‌ها در سطح شهر تهران جمع‌آوری می‌شود که این آمار قابل توجه است و پس از جمع‌آوری زباله‌ها به مجموعه آرادکوه انتقال داده می‌شود.

وی یکی از معضلات حوزه پسماند را جمع‌آوری و عدم تفکیک زباله‌ها در مبدا عنوان کرد و گفت: در این حوزه حلقه اصلی و مفقود شده شهروندان هستند و ما می‌توانیم با روش‌های متعدد باعث کاهش تولید زباله و همچنین تفکیک آن باشیم.

عبدلی اظهار امیدواری کرد با اجرای طرح‌های نوین و نصب اپلیکیشن‌های جدید بر روی گوشی‌ها شهروندان بتوانند زباله‌های خود را به صورت تفکیک‌شده و البته به موقع در اختیار سازمان مدیریت پسماند قرار بدهند.

عبدلی افزود: در حال حاضر اپلیکیشنی تحت عنوان زیست‌آپ در 3 منطقه 2،11 و یک به صورت پایلوت در حال اجراست و تلاش می‌شود این طرح در سایر مناطق نیز اجرا شود.

وی همچنین به 85 غرفه ارائه تجهیزات و ماشین‌آلات در این دوره از نمایشگاه اشاره کرد و گفت: از این تعداد 15 غرفه از نمایشگاه خارجی و کشورهای آلمان، ایتالیا، هلند،‌ ایرلند شمالی و چین حضور دارند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران افزود: علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 10 صبح تا 17 و در تاریخ‌های 14 تا 17 آذر ماه به نمایشگاه شهر آفتاب مراجعه کنند.

خواندن 83 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 375
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر تیتراخبار اجتماعی

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family