تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رئیس حوزه هنری درباره اکران فیلم‌های جشنواره در حوزه هنری گفت: حوزه هنری باشگاه فعالان فرهنگی هنر انقلاب است و ما می‌خواهیم کسانی که در فضای مجازی جزو فعالان و تاثیرگذارانِ عرصه فرهنگ و هنر انقلاب هستند در تمامی رشته‌ها حضور یابند.

 

بیست‌وچهارمین برنامه «یک ماه، یک کتاب» با موضوع بررسی شعر زنان در چهار دهه اخیر با حضور زهیر توکلی، علی داوودی و فریبا یوسفی، شنبه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۶، در سالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزار می‌شود.

 

غرفه های برتر و موفق نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا بود، امروز در مراسم اختتامیه معرفی شدند.

با حضور سرلشکر سید رحیم صفوی و رییس فدراسیون تکواندو مجموعه فرهنگی ورزشی سجاد در آستان مقدس امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) افتتاح شد.

 فرآیند تعلیم و تربیت، فرآیندی پیچیده و دارای معماری چندلایه است. لایه‌های عملیاتی و سخت‌افزاری این نظام، مشهودتر و لایه‌های انسانی، نظری و نرم‌افزاری آن ناپیداتر هستند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان از جمع دانشمندان، نخبگان، سرآمدان، فناوران و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی یوم الله 22بهمن، دعوت کرد.

سر تیتراخبار فرهنگی

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family