تبلیغات

 
 
 
 

تیتر اخبار جدید

آدینه نو میزبان:

ما 87 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

به گزارش آدینه نو، به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه، این انتشارات به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه بزرگ کتابخوانی با موضوع زندگی رهبر انقلاب بر مبنای کتاب «امام خمینی» نوشته امیرحسین فردی را برگزار می‌کند.

به گزارش آدینه نو،‌ کتاب «اختراع قوم یهود» نوشته شلومو زند به‌تازگی با ترجمه احد علیقلیان توسط نشر نو منتشر و راهی بازار نشر شده است. نسخه اصلی این کتاب در سال 2009 در لندن چاپ شده است.

به گزارش آدینه نو  به نقل از آسوشیتدپرس، خانواده رولد دال نویسنده فقید بریتانیایی، ۷۳ سال پس از نبردهای جنگ جهانی دوم، مدال‌های وی را دریافت کردند.

به گزارش آدینه نو، با حکم احمد شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما ابراهیم شمشیری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت انتشارات سروش وابسته به این سازمان منصوب شد.

به گزارش آدینه نو  برنامه گفتگوی فرهنگی با موضوع نقشه مهندسی فرهنگی و غفلت دولت‌ها و آثار آن، با حضور علی زارعی نجفدری عضو کمیته فرهنگ و تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی و دبیرکل اتحادیه جهانی ناشران مسلمان از آنتن رادیوگفتگو پخش شد.

آدینه نو :گروه فرهنگ: ترجمه کتاب «هنر مردن» نوشته پل موران نویسنده فرانسوی اردیبهشت امسال توسط نشر مرکز به بازار نشر عرضه شد. این نویسنده از جمله مولفان قرن نوزدهم فرانسه است که این روزها، نامِ چندانی از او باقی نمانده و به یاد آورده نمی‌شود. شاید یکی از دلایلش نژادپرست

 

به گزارش آدینه نو  کتاب «چرا روانکاوی؟ سه مداخله» نوشته آلنکا زوپانچیچ فیلسوف معاصر اسلوونیایی و ترجمه علی حسن‌زاده با شمارگان هزار و ۱۰۰ نسخه، ۱۳۴ صفحه و بهای ۱۶ هزار تومان از سوی نشر بان روانه کتابفروشی‌ها شد. جذابیت کلام و منظومه فکری زوپانچیچ با نخستین کتاب منتشر شده او در ایران یعنی «کوتاه ترین سایه: مفهوم حقیقت در فلسفه نیچه» ترجمه‌ای از صالح نجفی و علی عباس‌بیگی معرفی شد.

 

رمان «دشمن عزیز» نوشته جین وبستر به تازگی با ترجمه ثمین نبی‌پور توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شده است. این کتاب سیزدهمین عنوان از مجموعه «عاشقانه‌های کلاسیک»‌ است که این ناشر چاپ می‌کند.

به گزارش آدینه نو  دبیرخانه جایزه مهرگان با انتشار گزارشی به بررسی عملکرد این جایزه در سال جاری و اعلام آخرین وضعیت برگزاری این رویداد ادبی باسابقه در ایران پرداخت.

نشر بیدگل در ادامه انتشار مجموعه آثار نمایشی سه اثر تازه با عنوان « عروسک خانه»، «ناکجا» و «تشنگی و دو نمایشنامه دیگر» را روانه بازار کتاب کرد.

سر تیتراخبار کتاب

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family